Dubysos regioniniame parke

Dubysos regioniniame parke

Vykdydami ugdymą netradicinėse aplinkose ketvirtokai birželio 3 dieną vyko į Dubysos regioninį parką. Mus pasitikęs gidas aprodė direkcijos patalpose įrengtą ekspoziciją, papasakojo parko įkūrimo istoriją, Dubysos pavadinimo kilmės legendą. Kai virtualiai susipažinome su parko saugotinais objektais, vykome į Dubysos šlaituose esantį Ringuvos taką. Tai 3,5 km visiškai natūralus siauras takelis, einantis per šaltiniuotus skardžius ir įdubas, vingiuojantis pro buvusio dvaro liepų alėją ir išvedantis į plačias padubysio lankas. Ypač po lietingos nakties takelis visiems buvo tikras jėgų, kantrybės ir draugiškumo išbandymas, puikus energijos išsikrovimo būdas. Išmokome gurgiantį šaltinėlį pereiti paprastu nuvirtusio medžio rąstu, kopti į statų šlaitą slidžia miško paklote, ištiesti pagalbos ranką paslydusiam draugui, pasivaikščiojome po milžiniškų šaukščių tankynę, matėme dar nematytų retų saugomų augalų ir dar daug daug įdomių dalykų... Grįžome pilni gerų emocijų ir neužmirštamų įspūdžių.

Mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisPaskutinio skambučio šventė gimnazijoje
Sekantis straipsnisDvidešimt bendrystės akimirkų Martyno Mažvydo akrostiche