Ugdymas netradicinėse aplinkose

Ugdymas netradicinėse aplinkose

Gegužės 20 dieną 8 ir II g klasė mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje – vyko į Klaipėdos r. esantį miniatiūrų parką „Babilono sodai“, kur kultūros paso edukacijose „21 pasaulio stebuklas“ dalyvavo nuostabioje kelionėje po pasaulį: nuo Amerikos krantų iki Australijos paplūdimių ir susipažino su 21 architektūros statiniu miniatiūra iš 4 pasaulio žemynų. Dviejų dalių: teorinėje ir praktinėje, edukacijoje mokiniai pažindami architektūros statinius, išklausę jų sukūrimo istoriją bei reikšmę pasaulyje praplėtė kultūrinį sąmoningumą, dailės, istorijos, geografijos žinias.

Po edukacijos mokiniai lankėsi Palangos mieste, susipažino su miesto statiniais, pramogavo prie jūros. Saulė, grynas oras, aktyvios veikos teigiamai veikia fizinę sveikatą, stiprina ištvermę. O laikas praleistas puikioje kompanijoje plėtė komunikavimo, socialines, emocines kompetencijas.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

Ugdymas netradicinėse aplinkose
Ugdymas netradicinėse aplinkose
Ankstesnis straipsnisProjektas „Atgal į mokyklą“!
Sekantis straipsnisEuropos egzaminas