Europos egzaminas

Europos egzaminas

Gegužės 9 dieną, minint Europos dieną vyko trumpas, nuotaikingas ir įdomus žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“. Šiemet vadovaudamiesi šūkiu „Išmok, išspręsk, o tada švęsk“, gimnazijos mokiniai nagrinėjo ES kūrimosi istoriją, pagrindinių institucijų veiklą, demokratijos stiprinimą, politinės, humanitarinės ir finansinės pagalbos teikimą laisvę ginančiai Ukrainai, piliečių iniciatyvos skatinimą dalyvauti birželio 9 d. vyksiančiuose Europos parlamento rinkimuose.

Šiame iššūkyje dalyvavo 5–8 ir I–IV g klasių 36 mokiniai. Džiugu, kad mūsų mokiniai domisi pasaulio ir Europos įvykiais ir auga aktyviais piliečiais.

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisUgdymas netradicinėse aplinkose
Sekantis straipsnisEkskursija po Kauną