Dalyvavome istorijos žinių konkurse „Pirmyn į praeitį“

Balandžio 17 dieną Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“. Konkursas yra gabiųjų mokinių ugdymo projektas, skatinantis mokinių akademinių tradicijų, istorinio ir bendrojo išsilavinimo plėtojimą. Juo siekiama, Lietuvos ir pasaulio istorijos žinių pagrindu ugdyti bendrakultūrinį akiratį, visapusiškumą, atvirumą aktualiai, į patriotines-pilietines bei humanistines vertybes orientuotai informacijai.

Konkurse dalyvavo devynios mokinių komandos iš Alytaus, Tauragės, Marijampolės, Panevėžio bei Raseinių rajono mokyklų. Mūsų gimnazijos komanda užimdama penktą vietą, pademonstravo neprastą istorinį suvokimą bei kartu įgijo žinių ir praplėtė pažinimo kompetenciją.

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisPergalė kroso estafetės rajoninėse varžybose
Sekantis straipsnisŽemės pasakojimai