Devintokų susitikimas su praktiku

Devintokų susitikimas su praktiku

 Mes, devintokai, su smalsumu ir džiugesiu labai laukėme pirmojo, šiais metais susitikimo su „Kūrybinių partnerysčių“ praktiku. Jis taps mūsų klasės dalimi, kurio pagalba sieksime savo užsibrėžtų tikslų, noro keistis, keisti ir tobulėti…
 
 

 Pirmoji bendra užduotis buvo susipažinimas, per kurį  sužinojome ne tik  apie praktiko Jotvilo veiklą, pomėgius,  bet ir plačiau apie savo klasės draugus.

 Kiekvienas išsakėme savo norus ir galimybes, kuo galėsime prisidėti prie naujo projekto.

 Daugelį pradžiugino, jog Jotvilas  susijęs su muzika, moka groti keliais instrumentais, tai leis mums dar labiau tobulėti šioje  srityje. Pirmą muzikinį kūrinį sugrojo būgneliais, visi suklusom, susidomėjom ir panorom patys išmokti su jais groti.

 Tikiu, kad ir mes su naujuoju praktiku įgysime naujos patirties įgyvendindami savo tikslus. Tam, juos pasiektume, sukuriant kažką naujo, reikia visų mūsų pastangų ir sunkaus darbo ir tam mes visi esame  pasiryžę.

Evelina Kybartaitė, 9 klasė

 

Papildoma informacija