Įgyvendinta „Mokytojų klubo“ idėja

Įgyvendinta „Mokytojų klubo“ idėja

   Džiugu! Mokykloje įgyvendinta „Kūrybinių partnerysčių“ programos „Pokyčių mokykla 2013 - 2014 m. m.“ iškelta idėja - oficialiai įsteigtas „Mokytojų klubas“. Kūrybos agento Mindaugo Butvilos iniciatyva ir projekte dalyvaujančių mūsų mokinių dėka gruodžio 13 d. įvyko, jei galima taip pavadinti, „krikštynos“. Komandose įveikdami įvairiausias užduotis, mokytojai buvo puikiai nusiteikę, pasitelkė kelerius metus „Kūrybinėse partnerystėse“ kaupta patirtimi, įgyta drąsa. Todėl mokinių sugalvotos kūrybiškos užduotys buvo kūrybiškai ir atliktos.   Tikimasi, jog „Mokytojų klubo“ nariai bus aktyvūs, veiklūs, kūrybingi: dalinsis gerąja patirtimi su kolegomis, padės vieni kitiems įveikti iškylančius iššūkius, skatins diegti atvirumo bei refleksijos kultūrą mokykloje, dar aktyviau taikys kūrybiško mokymosi metodus kasdieniniame savo darbe.

 

 

Papildoma informacija