I vieta konkurse „Aš galiu“

I vieta konkurse „Aš galiu“

 Gegužės 11 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, ir Raseinių r. bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių integruotas menų ir technologijų konkursas „Aš galiu". Šiame konkurse jau antrus metus iš eilės lydi sėkmė – iškovota I vieta. Mūsų gimnazijos šeši aštuntokai (Bernadeta Balšaitytė, Gintarė Navickaitė, Gita Jankūnaitė, Lukas Būtė, Arianas Kučinskas, Juozas Šinickas), suburti muzikos mokytojos Vaidos Baltrušaitienės, paruošė nuotaikingą prisistatymo programą ir atliko daugybę kūrybinių užduočių. Buvo įdomu pasitikrinti savo žinias iš meno srities. Reikėjo atpažinti tautinį kostiumą, atskirti muzikos instrumentų ir dainininkų balsus iš klausos, įvardinti šokių stilius, nusakyti Lietuvos etnografiniams regionams būdingus patiekalus.

 Tačiau šiemet rungtis konkurse buvo kur kas sudėtingiau, mat be mūsų rajono komandų dar varžėsi komandos ir iš Alytaus, Panevėžio, Marijampolės. Visgi komandinis susitelkimas, ryžtas ir draugystė padėjo pajusti, ko esame verti. 

 Džiaugiamės, kad ši popietė mums leido atskleisti savo kūrybiškumą bei puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš kitų rajono mokyklų. Nuoširdus ačiū gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei už paskatinimą ir sudarytą galimybę vykti į šį renginį.

  Bernadeta Balšaitytė, 8 klasės mokinė

Papildoma informacija