Raseinių rajono šventė „Mažieji talenčiukai“

Raseinių rajono šventė „Mažieji talenčiukai“

 Balandžio 24 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko nuostabi Raseinių rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių šventė „Mažieji talenčiukai“, kurioje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Šaltinio progimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Ilgižių mokyklos-daugiafunkcinio centro, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcinio centro, Šiluvos gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos. Salė buvo pilna dalyvių, muzikos mokytojų ir mokinių artimųjų, atėjusių palaikyti jaunųjų atlikėjų. Juk tai sunkaus darbo įvertinimas ir atsakomybė stovėti scenoje prieš tokią didžiulę auditoriją.

 Mūsų, Martyno Mažvydo gimnaziją, atstovavo trylika 2-4 klasių mokinių, ansamblis „Šypsenėlė“ ir solistės Jogailė Zaksaitė (1 kl.) bei Gustė Masiulytė. (3 kl.). Dalyvavimas tokiame renginyje – tai puiki galimybė realizuoti savo kūrybines galias, būti pastebėtiems ir įvertintiems, ugdyti sceninę kultūrą ir estetinį skonį. Šventėje mokiniai patyrė ne tik gražių akimirkų, bet bendraudami su kitų mokyklų mokiniais turėjo galimybę dar kartą išbandyti save, įgyti naujų patirčių, draugų. 

 Renginio pabaigoje visi šventės dalyviai buvo pamaloninti prisiminimo dovanėlėmis ir padėkomis už ruošiantis renginiui įdėtą kruopštų darbą.

 Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija