Rajoninė technologijų olimpiada

Rajoninė technologijų olimpiada

 Kūryba – nuolatinė kaitos palydovė, skatinanti stabtelėti, atsigręžti į praeitį, suvokti dabartį, projektuoti ateitį. Kiekvienas iš mūsų daugiau ar mažiau esame kūrėjas, tačiau atsiskleidžiame skirtingose srityse. Šį kartą džiaugiamės mokinėmis, puikiai išmanančiomis drožinėjimo ir pyragų kepimo meną.

 Vasario 20 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko rajoninė technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu“. Mūsų gimnazijos mokinės Gintarės Jociutės (I g. kl.) drožinėta prieverpstė 9-10 klasių grupėje pelnė II-ąją vietą, Viktorijos Košytės (III g. kl.) iškeptas pyragas 11-12 klasių grupėje taip pat buvo pripažintas vertas II-os vietos. Apskritai olimpiadoje mokiniai galėjo atlikti kūrybinius darbus, susijusius su mityba, tekstile ir medžiu. Be to, į „Šaltinio“ progimnaziją nuvežti „namų darbai“ kartu su kitais rajono mokinių kūriniais buvo eksponuojami parodoje. 

 Nuoširdžiai sveikiname laimėtojas ir linkime neišsenkančių kūrybinių idėjų bei sėkmės ateityje.

Technologijų mokytoja Irena Kliknienė

 

Papildoma informacija