Pradinukų meninio skaitymo konkursas

Vasario 28 dieną vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gimtinės spalvos“.  Jame dalyvavo net devyniolika 1 – 4 klasių mokinių. Visi skaitovai labai rimtai ruošėsi konkursui. Jie netik mokėsi pasirinktus eilėraščius ar prozos tekstų ištraukas, bet ir iliustravo savo skaitomus kūrinius.

Vertinimo komisijai nebuvo lengva išrinkti pačius geriausius.  Iš  1 – 2 klasių skaitovų geriausiai pasirodė 2 kl. mokinė Gustė Masiulytė. 3 – 4 klasių  grupėje nugalėjo trečiokas Arminas Jagminas.

Nugalėtojai džiugino gebėjimu klausytojui perteikti meninio teksto mintį, gebėjimu bendrauti su klausytoju, taisyklinga, raiškia ir įtaigia kalba, scenos kultūra.

Linkime Gustei ir Arminui sėkmės rajoniniame ture.

Virginija Ralienė, pradinių klasių mokytoja