Muzikos olimpiada
 

 2014m. vasario 25 d. trečią kartą vyko Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajono etapas, kuriame dalyvavo mokiniai iš Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos, Ariogalos gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Nemakščių M.Mažvydo vid. m-klos, Raseinių Prezidento J.Žemaičio gimnazijos. Mūsų mokyklą rajoniniame etape atstovavo  7 kl. mokinys Valentas Ramoška ir 11 kl. mokinė Rūta Visockytė. 

 

 Jaunesniųjų mokinių kategorijoje (6-8kl.) puikiai sekėsi Valentui, surinkęs 96 taškus užėmė garbingą I-vietą  ir kovo 15 dieną  atiteko garbė atstovauti rajoną respublikinėje muzikos olimpiadoje, kuri vyks Klaipėdos universiteto Menų fakultete.

 Tai dar viena iššūkis mūsų mokyklos jaunajam muzikantui linkime jam sėkmės. 

Muzikos vyr.mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Papildoma informacija