Džiaugėmės savo „deimančiukais“

Džiaugėmės savo „deimančiukais“

 

 Tradiciškai sausio mėnesį gimnazijoje vyksta mokykliniai meninio skaitymo konkursai, skirti garsiems mūsų tautos rašytojams. Šiemet jis buvo skirtas žymiam rašytojui Juozui Tumui – Vaižgantui. 

 Konkurso pradžioje dalyviai ir žiūrovai klausėsi skaitomos ištraukos iš Vaižganto epopėjos „Pragiedruliai“. Po to plačiau susipažino su rašytojo gyvenimu, asmenybe, veikla, kūryba. Pasidžiaugta, kad kasmet konkurse dalyvauja nemažas būrys dalyvių, kad turime savo „deimančiukų“, kurie skaito lietuvių autorių prozos ištraukas, poetų posmus. Klausytojai turėjo galimybę išgirsti gražių vyriškų balsų ir įdomių tekstų. Dėl ligos mažokai dalyvavo 5-8 klasių mokinių, bet tarp vyresniųjų jautėsi įtampa. 

 Konkursas baigėsi, išrinktas nugalėtojas, ruošiamės rajoniniam konkursui. Tikimės, kad gražus žodis ir toliau bus puoselėjamas. 

Elena Vaitkuvienė, konkurso organizatorė

 

Papildoma informacija