Laureatų lietus

Visi mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajono ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualaus piešinių konkurse „Žemė – mūsų namai“, kurio tikslas – skatinti mokinius suvokti ir perteikti dailės kūrinyje gamtinę aplinką, ugdyti ekologines nuostatas, suvokti save kaip atsakingą bendruomenės narį. Šį kartą sėkmė nusišypsojo pirmokui  Aronui Jasevičiui,  antros klasės mokinei Neringai Mažeikytei, trečiokei Dovilei Dautartaitei ir ketvirtokei Arijanai Būziūtei. Sveikiname laureatus.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja J. Dumskienė

Pirmoji vieta respublikiniame konkurse!

Dešimt antrokų darbų dalyvavo Respublikiniame bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų fotografijų parodoje - konkurse “Piešiu laisvę” , kurį organizavo Šiaulių Romuvos progimnazija.

Konkursui pateikta net 316 darbų. Sulaukėme organizatorių laiško ir diplomo nugalėtojui, bei padėkų visems konkurso dalyviams.

Dovydo darbas užėmė pirmąją vietą 1-2 kl. mokinių darbų grupėje.

Labai džiaugiamės Dovydo sėkme!

Mokytoja Virginija Ralienė