Aštuntokų sėkmė rusų kalbos konkurse

 

Aštuntokų sėkmė rusų kalbos konkurse

 Gegužės 16 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių rusų kalbos konkursas ,,Žodžio galia“. Tai tradicinis renginys, kiekvieną pavasarį sukviečiantis aštuntokų komandas, sudarytas iš 5 dalyvių,  išbandyti savo jėgas. Konkurso tikslas – suteikti galimybę mokiniams atskleisti įgytas rusų kalbos žinias ir įsivertinti gebėjimą komunikuoti užsienio kalba.

 Šiemet konkurso tema buvo ,,VASARA IR MES“, todėl visos užduotys buvo apie vasarą ir artėjančias atostogas. Kiekviena komanda turėjo atsivežti jau paruoštą namų darbą- prisistatymą, o po to atlikti 6 pateiktas užduotis. Jos buvo pačios įvairiausios: išversti frazes apie vasarą į rusų kalbą, įrašyti į sakinius trūkstamus žodžius, išspręsti kryžiažodį, išrinkti iš skambančios dainos žodžių junginius apie vasarą, parašyti kvietimą draugui praleisti vasaros atostogas Lietuvoje.

 Džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė Gustė, Kornelijus, Jokūbas, Rugilė ir Arminas (komandos kapitonas), atsakingai ruošėsi konkursui, labai stengėsi, tiksliai ir teisingai atliko užduotis bei laimėjo III vietą. Mokiniai grįžo linksmi ir laimingi, ne tik įsivertinę savo žinias bei gebėjimus, bet ir pasimokę iš savo bendraamžių bei turiningai praleidę popietę.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Bartkienė

 

 

Papildoma informacija