Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

 Kovo 29 dieną mūsų gimnazistai dalyvavo Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje, kurios tikslas ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę sąmonę, kultūrą, taip pat apie valstybės teisės sistemą, jos veikimo principus. 

 Mūsų gimnazistai pirmą kartą dalyvavo tokioje olimpiadoje, nors ji jau organizuojama ketvirtus metus ir dalyvių skaičius kasmet auga. Olimpiadą rengia Mykolo Romerio teisės mokykla kartu su Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija bei Lietuvos advokatūra. Šių metų olimpiados akcentas – teisė ir technologijos. Taigi, organizatoriai kvietė moksleivius ir visuomenę ne tik pasitikrinti savo teisines žinias, bet ir siekė parodyti glaudų teisės ryšį su technologijomis. 

 Pirmajame Nacionalinės teisinių žinių olimpiados etape geriausiai sekėsi  II gimn. klasės mokinėms Monikai ir Laurai. Merginos balandžio 12 dieną dalyvaus antrajame finaliniame olimpiados etape, kuris vyks Vilniuje, Mykolo Romerio universitete. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija