Laimėjimai „Matematikos ringe“

Laimėjimai „Matematikos ringe“

 Kovo 29 d. Skaudvilės gimnazijoje vyko regioninis pradinių klasių mokinių konkursas „Matematikos ringas“. Jame dalyvavo net šešios komandos iš Jurbarko, Šilalės, Raseinių ir Tauragės rajonų. Raseinių rajonui atstovavo mūsų gimnazijos mokiniai: Oskaras Laukšas (4 kl., mokyt. V. Ralienė) ir Majus Rukas (3 kl., mokyt. M. Grinevičienė).

 Ringo užduotys buvo labai įvairios ir įdomios: prireikė ne tik matematinių skaičiavimo žinių, bet ir praktinio jų pritaikymo įvairiose situacijose. Mūsų mokiniams sėkmingiausiai pavyko atlikti visas konkurso užduotis ir laimėti 1-ąją vietą. Tačiau namo grįžome ne tik su prizais, bet ir patyrę daug įspūdžių, pasitikrinę savo matematines žinias ir susiradę naujų draugų.

 

Pradinių klasių mokytoja M. Grinevičienė

 

Papildoma informacija