I vieta rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje

2021-ieji metai sėkmingai prasidėjo III gimnazinės klasės mokiniui Tautvydui Vaitkui. Iškart po žiemos atostogų, sausio 8 dieną, jis dalyvavo 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiadoje, kurioje savo anglų kalbos žinias tikrinosi mūsų rajono gimnazijų moksleiviai. Olimpiados dalyviai turėjo atlikti dvi užduotis: peržiūrėję video parašyti rašinį ir diskutuoti poroje, perskaitę pateiktą lietuvišką tekstą, susijusį su įvairiomis nūdienos aktualijomis: pandemija, Baltarusijos įvykiai ir kt. Tautvydas puikiai atliko abi užduotis ir laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname Tautvydą ir linkime sėkmės respublikiniame etape.

Anglų kalbos vyresn. mokytoja Reda Mėlinienė

Etninės kultūros olimpiada

Gruodžio 16 dieną trys mūsų gimnazijos mokinės dalyvavo Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoniniame etape ir visos iškovojo prizines vietas: 5-8 klasių mokinių grupėje Barbora Šaltytė užėmė I vietą, Eglė Radžiutė – II vietą (mokyt. V. Baltrušaitienė), o vyresniųjų grupėje I vietą iškovojo abiturientė Monika Janušaitė (mokyt. E. Vaitkuvienė).

Šiemet olimpiada buvo organizuojama nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo įrašyti ir nusiųsti komisijai etninės kultūros raiškos užduotį, o žinias pademonstravo realiuoju laiku atlikdami paruoštą testą. Džiaugiamės, kad mums šioje olimpiadoje sėkmė šypsosi jau trečius metus iš eilės ir kad turime mokinių, puikiai išmanančių senąsias lietuvių tradicijas ir papročius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Karpienė