,,Žynio“ konkursas

Kovo 25 dieną vyko rajono 3-4 klasių mokinių „Žynio“ konkursas, organizuojamas nuotoliniu būdu Zoom platformoje, naudojant Kahoot programą. Konkurse dalyvavo 6 trečiokai: Skaistė, Austėja, Emilija, Vytautė, Ugnė, Jokūbas ir 4 ketvirtokai: Arijana, Aušra, Estela, Martynas.

Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias iš Lietuvos istorijos, etnografijos, literatūros, pasaulio pažinimo, matematikos ir kt. Visas užduotis atliko individualiai.

Sėkmė lydėjo trečiokus, net 4 pateko į pirmą dešimtuką, o Ugnė Šidlaukaistė laimėjo garbingą II-ąją vietą ir  apdovanota Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomu.

Džiaugiamės žingeidžiais ir gabiais mūsų gimnazijos mokiniais!

Mokytoja metodininkė Lina Stasiulevičienė

Sėkmė rajoninėje technologijų olimpiadoje ,,Kūrybos virusas 2021“

Kovo 18 dieną trys mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninėje technologijų olimpiadoje ,,Kūrybos virusas 2021“. Šį kartą net du mūsų gimnazijos mokinius lydėjo sėkmė. Ig klasės mokinė Agnė Zubrickaitė I-II gimnazijos klasių grupėje iškovojo II vietą, IIg klasės mokinys Jokūbas Legeckas toje pačioje grupėje iškovojo III vietą.

Labai nedaug iki prizinės trečiosios vietos trūko ir 8 klasės mokiniui Evaldui Karveliui. Labai džiaugiamės ir sveikiname savo gimnazijos mokinius bei linkime jiems kūrybinės sėkmės ateityje.

Irena Kliknienė, technologijų mokytoja