Užsiėmimai Sumanaus moksleivio akademijoje

Įgyvendinant gimnazijos veiklos tobulinimo planą, panaudojant projekto Nr. 09.2.1- ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“ lėšas, gruodžio 10 d. d. 28 mūsų gimnazijos mokiniai ir dvi juos lydinčios mokytojos, išvykome į Kauno VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamą Sumanaus moksleivio akademijos pirmąjį susitikimą.

Užsiėmimai truko 3 valandas, bet nė kiek neprailgo, nes dėstytoja Aistė įdomiai ir sumaniai įtraukė visus į iš anksto parengtas užduotis. Mokiniams teko išdrįsti viešai kalbėti apie save, mąstyti kūrybiškai ir dirbti komandose.

Tai buvo pirmas bendras susitikimas, o vėliau antrasis ir trečiasis susitikimai vyks specializuotai pagal pasirinktą klasę: verslumo ar gamtos mokslų. Per ketvirtąjį susitikimą – bendrą visoms klasėms, bus ugdomas komunikabilumas, savęs ir idėjos pristatymo menas. Bus įteikiami įgytų įgūdžių pažymėjimai.

Su nekantrumu lauksime kitų užsiėmimų.

Informacinių technologijų ir ekonomikos  mokytoja Daiga Milkintienė ir biologijos mokytoja Violeta Jaškauskienė