III gimnazinės klasės krikštynos

III gimnazinės klasės krikštynos

 Gražų rugsėjo 24 dienos rytą IV gimn. klasės mokiniai gavo pranešimą, jog gimnazijoje liko dar 16 nenuteistų mokinių. Šią naujieną išgirdusi visa „kaimapalicija“ po 2 pamokų, sukvietė teisiamuosius ir suteikė jiems laikinuosius vardus pranešdami, jog vakare 18:00 val. visi kviečiami į teismo posėdį Nemakščių karjere. 

 Vakare kaliniai buvo palydėti 4 pareigūnų ir 2 policijos ekipažų į teismo vietą. Nudžiugome pamatę būrį liudininkų bei žiūrovų. IV gimn. klasės mokiniai atliko įvairias užduotis – nuo kopimo į kalną iki šokinėjimo padangomis. Galų gale įveikę visas užduotis įtariamieji buvo išteisinti bei gavo paleidimo orderius.

 Deja, pareigūnams buvo atkeršyta už klaidingus kaltinimus, bet visi liko gyvi ir sveiki. Tikimės, ši tradicija nebus užmiršta mūsų gimnazijoje, tik pratęsta skirtingomis formomis.

Toma Kauneckytė, IV gimn. klasės mokinė

Papildoma informacija