Moksleivių lengvosios atletikos varžybos

Moksleivių lengvosios atletikos varžybos

 Prasidėjus naujam sezonui visi kimba į darbus, ne išimtis ir sportininkai, kurie panyra į disciplinuotas treniruotes. Kiekvienam smalsu, ar po vasaros atostogų dar neprarasti gebėjimai leidžia konkuruoti.

 Rugsėjo 22 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos stadionas šurmuliavo nuo jaunųjų sportininkų, kurie atvyko iš Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Ariogalos gimnazijos. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat nepraleido galimybės pasivaržyti ir išbandyti savo jėgas su svečiais. 

 Nė vienas dalyvis neliko nuskriaustas. Vieni namo išsivežė spindinčius ant kaklo medalius, kiti – diplomus, o dar kiti – prisiminimus apie smagią dieną. 

 Už varžybų organizavimą dėkojame Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos treneriui ir kūno kultūros mokytojui ekspertui Sauliui Radčenko.

 

Gabrielė Paniulaitytė, jaunoji žurnalistė

Papildoma informacija