I gimnazinės klasės mokinių krikštynos

I gimnazinės klasės mokinių krikštynos

 Rugsėjo 23 dieną vyko I gimnazinės klasės mokinių „krikštynos“. Tos dienos rytą po pirmos pamokos mes, II gimn. klasės mokiniai, atėmėm iš I gimn. klasės mokinių kuprines, jas pakeisdami maišais, užkabinom širdeles su „krikšto“ vardais, uždėjom kepuraites ir pažymėjom F raide jų kaktas. Taip pasidabinę jie patenkinti vaikščiojo visą dieną ir nekantriai laukė tikrosios krikštynų ceremonijos.

 16 val. visi susirinkome prie gimnazijos rūbinės. Surikiavome „nekrikštus“ poromis ir surišome jiems gretimas kojas, kad viena koja liktų laisva ir jie galėtų judėti. Pirma užduotis buvo futbolo varžybos. Reikėjo surištiems poromis įmušti kuo daugiau įvarčių.

 Per linksmąsias estafetes teko nueiti trumpą atstumą „pingvinais“, „kengūromis“, „varlytėmis“ ir „vėžiais“. Labiausiai visiems įsiminė ir, tikimės, patiko paslėpto lobio paieškos. Krikštukai turėjo užrištom akim iš indo su virtais makaronais ištraukti paslėptą daiktą ir „nusiplauti“ rankas kisieliuje.

 Paskutinis išbandymas laukė ant kalniuko – gimnazistams teko nuo šampūno, indų ploviklio ir kitų skysčių slidžia plėvele užkopti į viršūnę. Tokiu būdu norėjome patikrinti krikštukų ištvermę, pasiryžimą siekti tikslo, draugiškumą. Ir kopti, ir stebėti buvo linksma, nes nugalėjo draugystė. Džiaugiamės, kad nė vienas neliko įskaudintas ir visi buvo nusiteikę žaismingai, nes visi supratome, kad krikštynos – mokyklinio gyvenimo dalis, tad pasimėgavome jomis iš širdies.

 

Papildoma informacija