Graži draugystė

Graži draugystė

 Jau trečioje klasėje Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai užmezgė draugiškus ryšius su Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniais. Pradėjome susirašinėti popieriniais laiškais, norėdami lavinti laiško rašymo įgūdžius, ir net nepastebėjome, kaip tapome artimi. Suvokėme, kad laiškas yra daug mielesnis bei šiltesnis dalykas nei internetas. Panorome susitikti ir susipažinti artimiau.

 Rugsėjo 22 dieną išsipildė daugelio ketvirtokų svajonė. Mažosios Viduklės benruomenės namuose vyko Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių bendras projektas „Pažink gimtąjį kraštą“.

 Mokiniai pristatė savo paruoštus pranešimus šia tema, vyko diskusija. Susirašinėjimo draugai apsikeitė sveikinimo atvirukais. Išbandėme jėgas kvadrato varžybose, o vėliau, gardžiuodamiesi arbata, dainavome savo krašto dainas. Atsisveikindami padėkojome vieni kitiems už nuoširdumą ir bendradarbiavimą tikėdamiesi, kad draugystė tęsis toliau.

Jūratė Dumskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Papildoma informacija