Pradinukų rudens spartakiada

Rugsėjo 21 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių rudens spartakiada „Augu sveikas ir stiprus“, skirta skatinti fizinį mokinių aktyvumą.

Po apšilimo prasidėjo estafetinis bėgimas, kuris pareikalavo nemažai susikaupimo, ištvermės. Mokiniai tobulino vikrumo, greičio ir bendradarbiavimo įgūdžius. Visos klasės išbandė savo jėgas virvės traukimo rungtyje, dalyvavo linksmosiose estafetėse, kurių metu žaidimų dalyviai susiskirstę į komandas, turėjo galimybę parodyti savo pranašumą. Kol vyresnių klasių mokiniai varžėsi kvadrato varžybose, pirmokėliai miklino kojas šokinėdami per šokdynes. Gera nuotaika lydėjo visus sporo šventės dalyvius. Laikas prabėgo akimirksniu. Už aktyvų dalyvavimą spartakiadoje visoms komandoms buvo įteiktos padėkos ir gardžios dovanėlės.

Išsiskirstėme su nuostata, kad sveika gyvensena – tai kasdienis gyvenimo būdas, kuris stiprina ir tobulina organizmo rezervines galimybes, padeda žmogui išlikti sveikam, išsaugoti ar net gerinti savo sveikatą.

Jūratė Dumskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja