Antrokų išvyka į Raseinių hipodromą

Antrokų išvyka į Raseinių hipodromą

 Rugsėjo 16 d. antrokai vyko į pažintinę ekskursiją Raseinių hipodrome. Tai baigiamoji integruotos savaitės „Ką žinau apie arklius?“ dalis.

 Pirmiausia apsilankėme arklidėse, pamatėme, kaip prižiūrimi, šeriami žirgai. Žirgyne laikoma daug įvairių veislių žirgų, tarp jų ir žymieji žemaitukai, kurių protėviai mena net Vytauto Didžiojo laikus. Vežėme žirgams lauktuvių – morkų, turėjome galimybę jomis pavaišinti žirgus. Didžiausią įspūdį paliko smagus jodinėjimas žirgais uždarame jojimo manieže su žirgyno treneriu. Kiekvienas turėjo galimybę kaip tikras žokėjus sėsti ant pabalnoto žirgo ir apjoti keletą ratų.

 Vėliau ekskursijos vadovai palydėjo į hipodromą. Paaiškino, kaip vyksta lenktynės, parodė bėgimo takus, starto mašiną.

 Grįžome labai daug sužinoję, išmokę, pilni neišdildomų įspūdžių.

Virginija Ralienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Papildoma informacija