Autobuso „Algio žaibas“ sutiktuvės

Autobuso „Algio žaibas“ sutiktuvės

 Rugpjūčio 31 d. Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, savivaldybėms buvo perduoti 82 nauji „Volkswagen Crafter“ markės mokykliniai autobusai. Laimė nusišypsojo ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijai. Dieną prieš Rugsėjo 1-osios šventę gimnazijos direktorė ir dvi III gimn. klasės mokinės vyko atsiimti dovanos. 

 Šiandien, rugsėjo 12 dieną, patikrintas ir paruoštas kelionėms geltonasis autobusiukas pasiekė gimnazijos kiemą ir čia buvo džiaugsmingai sutiktas. Mokiniai sutiktuvėms ruošėsi iš anksto: kūrė eilėraščius, palinkėjimus, skanduotes, taisykles, kaip kultūringai elgtis viešajame transporte, piešė spalvingus plakatus. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė palinkėjo saugių kelionių ir tausoti naująją dovaną. 

 Mokyklinis autobusas buvo pakrikštytas „Algio žaibas“ vardu. Jis iš visų klasių pasiūlytųjų labiausiai patiko būsimam naujojo autobusiuko vairuotojui Algiui. Už gražiausią pasiūlytą vardą II gimn. klasės mokiniams buvo suteikta galimybė pirmiesiems išmėginti šią transporto priemonę ir apsukti garbės ratą pagrindine gatve. Antrieji važiavo gražiausio sutiktuvių šūkio ir plakato kūrėjai – I gimn. klasės mokiniai. 

 Gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai džiaugiasi gavusi neeilinę dovaną, palengvinsiančią keliaujančių mokinių kasdienybę. Tikimės, autobusas saugiai išriedės į kelius, ir esame tikri, kad bus naudojamas ne tik gabenti mokinius į gimnaziją, olimpiadas ar varžybas, bet ir į kultūrinius renginius. 

Gabrielė Paniulaitytė, jaunoji žurnalistė

 

 

Papildoma informacija