Aktyvi savivaldos diena

Aktyvi savivaldos diena

 Birželio 2 d., ketvirtadienį, likus vos vienai dienai iki mokslo metų užbaigimo šventės, 6-8 ir I-III gimn. klasės mokiniai sugužėjo į gimnazijos stadioną, kur vyko mokinių savivaldos organizuojama sporto šventė. 

 Renginį pradėjome aktyvia mankšta ir žaidimais. Toliau vyko virvės traukimo varžybos, kurias laimėjo, nors ir mažiausi, bet vis dėlto, pasirodo, stipriausi — šeštokai. Po trumpos pertraukos gimnazistai buvo kviečiami registruotis į krepšinio ir futbolo rungtynes. Žaidėjai sulaukė nuostabaus bendraklasių ir draugų palaikymo. Futbolo aikštėje stipriausia buvo I gimn. klasės suburta komanda, o krepšinio varžybose geriausiai pasirodė aštuntokai. Papietavę vėl visi susirinkome į tinklinio varžybas. Po ilgų ir išties sudėtingų rungtynių pirmąją vietą iškovojo III gimn. klasės mokiniai. Visi namo grįžome pavargę, tačiau pilni gerų emocijų. Kitą dieną mokslo metų užbaigimo šventėje nugalėtojams buvo įteikti saldūs prizai ir padėkos raštai.

 Dėkojame kūno kultūros mokytojui Sauliui Radčenko už suteiktą pagalbą, gimnazijai už įsteigtus prizus, o gimnazistams už norą dalyvauti savivaldos renginiuose.

Kornelija Būtytė, savivaldos narė

Papildoma informacija