Vaikų vasaros užimtumo projektas „Draugystė“ Nemakščiuose

Vaikų vasaros užimtumo projektas „Draugystė“ Nemakščiuose

 

 Jau 12 metus Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje birželio 1-7 dienomis vyko vaikų vasaros užimtumo projekto „Draugystė“ veiklos, kuriose dalyvavo net 42 pradinukai. Mokiniai iškylavo, sportavo, šoko, žaidė. Keliavo po Jurbarko rajono apylinkes, kultūrines – istorines vietas. 

 Didžiulį įspūdį paliko restauruota Panemunės pilis ir gidės pasakojimas apie princesės kambarį ir požemio karceryje kankintus žmones. Nuo Raudonės pilies bokšto grožėjomės Nemuno vingio panorama. Ilgai užtrukome Smalininkų vandens matavimo stotyje. Nustebę klausėmės gidės Ginos pasakojimo apie Nemuno vandens lygio matavimo būdus ir įrenginius. Ypač patiko edukacinis užsiėmimas Smalininkuose, kurio metu vaikai gamino senovines skudurines lėles. 

 Stovykloje daug dėmesio buvo skiriama mokinių saviraiškai, kūrybiškumo ugdymui, plečiamas jų akiratis. Stovyklautojai pynė draugystės apyrankes, lipdė ir dekoravo lipdinius iš molio, piešė ant asfalto. 

 Laikas stovykloje prabėgo labai greitai. Palinkėjome vieni kitiems saugios ir šiltos vasaros. Atsisveikinome nešini skudurinėmis Onutėmis, spalvingomis draugystės apyrankėmis, pačių gamintais papuošalais, laimėtais prizais, kurie primins įspūdingas akimirkas, praleistas kartu. 

 

Papildoma informacija