Sudie, vaikyste!

Sudie, vaikyste!

 Gausus būrys tėvų, senelių, dėdžių ir tetų paskutinę pavasario dieną susirinko į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnaziją palydėti ketvirtokų į penktąją klasę. Gimnazijoje jau tapo tradicija su eilėmis, dainomis, pokštais ir palinkėjimais palydėti ketvirtokus į pagrindinio ugdymo pakopą.

 Trečios klasės mokiniai Klaudija Tautkevičiūtė ir Eimantas Petraitis puikiai vedė šventę. 1-3 klasių mokinukai ir penktokai dovanojo savo draugams daineles ir prisiminimo dovanėles. Atsisveikinimo su pirmąja mokytoja proga šventiškai pasipuošę ketvirtokai išsakė nuoširdžiausius žodžius. Ketvirtokų tėveliai jų mokytojai nuoširdžiai dėkojo už ketverių metų triūsą. Graudinosi ne tik mokinukai, bet ir jų pirmoji, ketverius metus mokiusi, labai mokinių mylima mokytoja Milda Grinevičienė. Prisistatė ir būsima klasės vadovė Dalia Venckuvienė. Baigę savo pasirodymą ketvirtokai pelnytai buvo apdovanoti. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė ir pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Padėkos raštais už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, renginiuose apdovanotas didelis būrys pradinukų ir penktokų. 

 Visiems mokiniams direktorė Irena Jankevičienė linkėjo šiltos ir saugios vasaros. Aš irgi linkiu visiems gerų atostogų, lauksime jūsų sugrįžtančių rugsėjy.

Jūratė Dumskienė, pradinių klasių vyresn. mokytoja

 

Papildoma informacija