Įteikta Onos Zokaitės-Samuilienės premija

Įteikta Onos Zokaitės-Samuilienės premija

 Balandžio 30 dieną 20-ąjį kartą įteikta Onos Zokaitės-Samuilienės premija geriausiam praėjusių metų mokiniui. Pagal nuostatus jis turi būti geriausiai besimokęs, išlaikęs egzaminus ir tebetęsiąs mokslus aukštojoje mokykloje mokinys. Visus šiuos reikalavimus šiemet atitiko Mantas Rimidis. Premijos teikimo komisijos nariai akcentavo, kad kiekvienais metais Mantas buvo geriausiųjų gretose, iškovojo nemažai prizinių vietų rajoninėse olimpiadose, už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį buvo apdovanotas „Metų Mažvydiečio“ ženkleliu. Taip pat buvo pasidžiaugta Manto asmenybe, jo aukštu intelektu, subtiliu humoro jausmu, supratingumu, mokėjimu bendrauti, kūrybiškumu. Šiuo metu Mantas Rimidis sėkmingai studijuoja Kauno technologijų universitete informacinių technologijų fakultete programų sistemas.

 Šiemet premijos teikimo ceremonija buvo ypatinga, jubiliejinė, galbūt todėl tokia jautri, jauki ir nuoširdi. Susirinkusiesiems pirmiausia video medžiaga ir mokytojos Živilės Lembutienės sudėliotais prisiminimų akcentais buvo  priminta mokytojos Onos Zokaitės-Samuilienės asmenybė: jos meilė mokiniams, kūrybiškumas, nesavanaudiška pagalba greta esančiam, gebėjimas organizuoti įvairias veiklas ir įkvėpti tai daryti kitus. Ypatingai jautrūs buvo renginyje dalyvavusių sūnų, vyro, buvusių kolegų, ankstesniais metais premiją gavusių mokinių pasisakymai. Iškilmingą ir jaukią premijos teikimo ceremoniją užbaigė nuostabus koncertas. Lietuvių ir užsienio kompozitorių dainas, arijas, duetus atliko sopranas Aušra Liutkutė, bosas-baritonas Rolandas Vilkevičius ir koncertmeisterė Asta Kvasytė.

 Dėkojame mokytojos Onos Zokaitės-Samuilienės šeimai, kad kiekvienais metais turime galimybę paskatinti geriausiai praėjusiais metais besimokiusį mokinį.

Marytė Karpienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Papildoma informacija