Penktokų gyvenimo pasaka mamoms

Penktokų gyvenimo pasaka mamoms

 Balandžio 28 dieną penktokai savo mamas pakvietė į dviejų dalių šventę, skirtą Mamos dienai. 

 Pirmoji dalis buvo lyrinė, be galo jautri ir nuoširdi, kadangi vaikai sekdami per lietuvių kalbos pamokas sukurtą savo gyvenimo pasaką išsakė slapčiausias mintis, jausmus ir troškimus. Visi už kažką padėkojo, prisiminę iškrėstas išdaigas atsiprašė, visi ištarė magišką, mamų širdis nuginkluojančią frazę: „Mama, aš tave myliu, nes...“. Kiekvieno vaiko išsakyti argumentai buvo asmeniški, susiję su konkrečiais prisiminimais, galbūt todėl mamų akys nuolat žvilgėjo, o ne viena nubraukė ir ištryškusią ašarą. Nėra nieko nuostabesnio, kaip mama ir vaikas, žiūrintys vienas į kitą meilės kupinomis akimis. Penktokų sekama gyvenimo pasaka baigėsi laimingai – nors per 12 gyvenimo metų daug visko nutiko, tačiau, išmokę atsiprašyti, padėkoti ir nuolat besistengiantys būti geri, jie gali atsisėsti mamai ant kelių ir jaustis laimingiausiais žmonėmis pasaulyje.

 Už antrąją šventės dalį penktokai dėkingi savo klasės vadovei Irenai Kliknienei. Vaikai mamoms dainavo, grojo, šoko ir dovanojo su meile kurtas atvirutes.

Marytė Karpienė, lietuvių kalbos mokytoja

 

Papildoma informacija