Ekologinės iniciatyvos konkursas „Eko?! Logiška! 2016“

Ekologinės iniciatyvos konkursas „Eko?! Logiška! 2016“

 Antrus metus vykstančiu konkursu „Eko?! Logiška!“, skiriamu Pasaulinei Žemės dienai, siekiama raginti Raseinių rajono ugdymo įstaigų bendruomenes ne tik teoriškai domėtis gamta, aplinkosauga, ekologija, bet ir skatinti konkrečiais veiksmais prisidėti prie ekologinės pusiausvyros palaikymo bei išsaugojimo, lavinti tam reikalingus įgūdžius, dalintis geraisiais pavyzdžiais. Ekologinės iniciatyvos konkursą „Eko?! Logiška! 2016“ organizavo Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centras, Raseinių rajono savanorių tarnyba bei Raseinių rajono švietimo centras.

 Balandžio 5 d., antradienį, Raseinių krašto istorijos muziejuje vyko finalinis konkurso renginys – ekologinės iniciatyvos konkurso „Eko?! Logiška! 2016“ dalyvių šventė. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo konkurse, pristatydami gamtos mokslų projektą „Žemę puoškime darbais!“, kuriam įgyvendinti skyrėme net du mėnesius – pradėjome kovo, o baigsime balandžio mėnesį. Visi 5-8 klasių ir I-III gimn. klasių mokiniai noriai įsijungė. Buvo įdomu pasižiūrėti, kaip ekologines problemas sprendė mažieji bendraminčiai iš rajono vaikų darželių ir Betygalos, Šiluvos, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų bei Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai. Visi buvome apdovanoti šauniais, rėmėjų įsteigtais prizais. Po renginio turėjome išskirtinę galimybę kartu su gide pasivaikščioti po muziejų. Manau, ši kelionė buvo įvairiapusiškai naudinga bei įsimintina kiekvienam jos dalyviui. Grįžę prie gimnazijos paradinių durų, ant šaligatvio spalvotomis kreidelėmis užrašėm prasmingus žodžius: „Ne kiekvienas didelis darbas yra geras, bet kiekvienas geras darbas yra didelis“.

Dalia Venckuvienė, fizikos mokytoja

 

Papildoma informacija