„100-asis kazino Las Vegase“

„Labas vakaras. Noriu pasveikinti visus atvykusius į gražiausią, prašmatniausią svajonių išsipildymo miestą Las Vegasą“, – šiais žodžiais vasario 12 dieną buvo sutikti Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos kazino žaidėjai - abiturientai. Susirinkusius į šventę svečius stebino visada pasitempęs lošimo namų personalas su savo atliekamomis dainomis ir stilizuotais šokiais bei vaidinimais. Visą vakarą žaviosios asistentės dvyliktokams neleido nuobodžiauti, jos su kazino krupjė kvietė lošti ir linksmai praleisti laiką scenoje, o už atliktas užduotis kiekvienas abiturientas buvo apdovanotas garbingomis nominacijomis. Visi svečiai filmukuose pamatė daugybe sustabdytų akimirkų ir vaizdo įrašų iš abiturientų linksmo gyvenimo. Šimtadienio proga abiturientus sveikino gimnazijos direktorė, Nemakščių seniūnas, tėveliai, pirmosios mokytojos, klasės vadovė ir dešimtokai.

Baigiantis renginiui, abiturientai buvo apdovanoti pusatestačiais ir dienas iki egzaminų skaičiuoti padedančia laiko rulete, o išklausę daugybės sveikinimų dvyliktokai padovanojo visiems nuoširdų pasirodymą.

Užsispyrimas, nusiteikimas, kantrus darbas bei ryžtas leido mums, organizatoriams, sukurti šventę visiems šimtadienio dalyviams. Norisi tikėti, kad likusį iki brandos egzaminų laiką abiturientai praleis prasmingai, o pagrindiniai šio pusmečio išbandymai nenuvils nė vieno.

Evelina Kybartaitė, III gimn. kl. mokinė