Didžiausia bendravimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai

Didžiausia bendravimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai

 Projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ kartu su „Mokyklų tobulinimo centru“ visas šalies mokyklas pakvietė  jungtis prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai. Prie šio projekto prisijungė mūsų gimnazijos 2 ir 4 kl. mokiniai.

 Antrokai dalyvavo šioje pamokoje kartu su Druskininkų „Saulės” pagrindinės mokyklos antrokais ir mokytoja Alina. Pirmos pamokos metu susipažinome.  Kiekviena  klasė pristatė savo mokyklą, žymias savo krašto vietas. Skaitėme savo kurtus achrostikus, pristatėme piešinius. Per antrąją pamoką sukome ratą ir atsakinėjome į klausimus apie savo kraštą, dainavome, piešėme laisvę,  pasidalijome mintimis apie Vasario 16-ąją.

 Ketvirtokai nutiesė draugystės tiltą Nemakščiai – Vilnius, dalyvaudami bendrose veiklose su Vilniaus Balsių progimnazijos ketvirtokais ir jų mokytoja Vaida Uždavine. Mokiniai kūrybiškai pristatė savo mokyklas, pateikė namų darbus – „Dovaną Lietuvai“, pristatė savo kurtas skaidres „ Mano Lietuva“, visi aktyviai dalyvavo ketvirtokės Aušros sukurtame Kahoot žaidime  „Lietuva“ ir kūrė žinutes „Kas man yra laisvė“.

 Buvo labai  įdomu ir smagu. Atsisveikinome, susitarę susitikti dar ne  kartą.

 Mūsų piešiniais pasidžiaugti galite  paspaudę čia.

Pradinių klasių mokytojos Virginija Ralienė ir Jūratė Dumskienė

 

Papildoma informacija