Pasveikinkim vieni kitus

Pasveikinkim vieni kitus

 Šiandien visų vaikų gyvenimas neatsiejamas nuo interneto ir kitų medijų, kurios juos supa kasdien. Jau nieko nestebina, kad pirmokas geba ne tik parašyti, bet ir kažką nupiešti kompiuteryje.

 Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pirmokai ir trečiokai dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių virtualių atvirukų parodoje ,,Pasveikinkim vieni kitus“, skirtai tarptautinei draugo dienai paminėti. Parodą organizavo Raseinių Šaltinio progimnazija. Jos tikslas – skatinti vaikus ugdytis skaitmeninę kompetenciją, kūrybiškumą, informacinį mąstymą. Džiaugiamės, kad parodoje pateikta net 12 mūsų gimnazijos mokinukų darbų. Į savo darbus vaikai sudėjo kruopštumą, kantrybę, sumanumą, meilę ir fantaziją.

 Visi kūrybiniai darbai patalpinti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt ir Facebook paskyroje.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Stasiulevičienė

 

Papildoma informacija