Švenčių belaukiant

Švenčių belaukiant

 Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę – šventas Kalėdas. Su visais savo prisiminimais susėsime prie Kūčių stalo. Kad šventės laukimas būtų šviesus ir prasmingas, paskutinę gruodžio savaitę gimnazijoje tradiciškai organizuojama pažintinė kultūrinė diena apie advento ir šv. Kalėdų laikotarpio papročius ir tradicijas. 

 Iš pat ankstyvo ryto dalykų mokytojai vedė vaizdo pamokas, kuriose mokiniai stebėjo filmuotą medžiagą apie senovės lietuvių žiemos šventes, papročius ir tradicijas. Vyresnieji kūrė koliažus, 5-8 klasių mokiniai – pateiktis apie advento simbolius, burtus, mįsles, įvairius draudimus, pasilinksminimus. Toliau sekė kalėdiniai mokinių, gimnazijos prezidentės ir gerb. Direktorės sveikinimai, kurie sušildė visų širdis, dar labiau sustiprindami švenčių laukimą. Su ta pačia kalėdine dvasia, tačiau kitaip nei praėjusiais metais prabėgo ši diena, be šventinio stalo klasėse, gyvo bendravimo, draugų apsikabinimo. Turėkime viltį, kad kitais metais visas šventes švęsime kartu su draugais ir artimaisiais.  

Pažintinės kultūrinės dienos organizatorės mokytojos Vida greičienė ir Vaida Baltrušaitienė

Papildoma informacija