Pirmasis Sumanaus moksleivio akademijos užsiėmimas

Pirmasis Sumanaus moksleivio akademijos užsiėmimas

 Sumanaus moksleivio akademija – tai VDU Žemės Ūkio akademijos projektas mokiniams, trokštantiems žinių ir rimtai mąstantiems apie savo ateitį ir būsimą profesiją. Šia galimybe pasinaudojo ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai. Sumanaus moksleivio akademijoje veikia gamtos mokslų, inžinerijos ir verslumo klasės.  Tarp mūsų gimnazistų populiariausios gamtos mokslų (pasirinko 19  mokinių) ir verslumo klasės (23 mokiniai), o inžinerijos klasę pasirinko tik du mokiniai.

 Gruodžio 18 d. įvyko pirmasis bendras Sumanaus moksleivio akademijos užsiėmimas, skirtas kūrybiškumo ugdymui. Gaila tik, kad nuotolinis. 

 Kiti susitikimai jau vyks pagal mokinių pasirinktas programas.

 Verslumo klasės koordinatorė Daiga Milkintienė

 

Papildoma informacija