2021 metų „Draugų kalendorius“

2021 metų „Draugų kalendorius“

 Mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių projekte „2021 metų draugų kalendorius“. Projekto tikslas – dalyvauti etnokultūrinio projekto įgyvendinime ir kūrybiškai lavinti mokinių patriotinius jausmus savo šeimos, mokyklos, gimtojo krašto papročiams ir tradicijoms bei plėsti draugiškus santykius tarp rajono bendrojo ugdymo įstaigų.

 Mokytojos nufotografavo pradinių klasių mokinių kūrybinius darbus ir iš jų sumaketavo klasių kalendorius – ateinančiais 2021 metais kiekviena klasė, kiekviena šeima džiaugsis originaliu savo klasės kalendoriumi. 

 Už pagalbą, bendravimą bei bendradarbiavimą dalinantis kūrybinėmis idėjomis ir leidinių spausdinimą nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorei, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokytojai Gražinai Šimkevičienei.

Mokytoja Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija