Konkurso “Keturių žvakių pasaka“ laureatai

Konkurso “Keturių žvakių pasaka“ laureatai

 Gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos pradinukai aktyviai dalyvavo Raseinių rajono pradinių klasių mokinių virtualiame Advento/Kalėdų vainikų konkurse „Keturių žvakių pasaka“. Konkursą organizavo Raseinių Šaltinio progimnazija. Jo tikslas: ugdyti tautiškumo dvasią, supažindinant su advento laikotarpio simbolio – vainiko – atsiradimo istorija. Kartu su tėvais kurdami vainikus vaikai susipažino su advento laikotarpio papročiais ir tradicijomis, papuošė savo namus ir šiltai bei artimai bendraudami patyrė gerų emocijų. Džiaugiamės konkurso rezultatais: turime net tris laureatus. Tai pirmos klasės mokinė Karina Kulpinskaitė (mokyt. M. Grinevičienė), trečiokė Skaistė Baltrušaitytė (mokyt. L Stasiulevičienė) ir ketvirtokė Arijana Būziūtė (mokyt. J. Dumskienė).

 Visų mokinių kūrybiniais darbais galime pasigrožėti Raseinių švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt  Facebook puslapyje.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija