Antrasis gyvenimas

Antrasis gyvenimas

 Mūsų gimnazijos pirmos, trečios ir ketvirtos klasių mokiniai noriai dalyvavo aplinkosauginiame pradinių klasių mokinių konkurse „Antrasis gyvenimas“, kurio tikslas ugdyti pradinukų supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką ir skatinti palankų aplinkai elgesį. Vaikai buvo kviečiami pažvelgti į panaudotus daiktus dar kartą ir suteikti jiems naują gyvenimą, iš jų sukuriant vazonėlius augalams. Konkursui buvo pateikta daugiau nei 1200 darbų nuotraukų! Dalyvavo moksleiviai iš daugiau nei 160 mokyklų. Visi mokiniai, dalyvavę konkurse, buvo apdovanoti diplomais, o ketvirtokių Aušros Laukšaitės ir Arijanos Būziūtės darbeliai pateko į mėgstamiausių trisdešimtuką. Jos sulauks papildomų prizų. 

 Džiaugiamės, kad mūsų moksleiviai domisi ekologija ir mielai įsitraukia į visas jiems siūlomas veiklas.

 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja J. Dumskienė

 

Papildoma informacija