Aštuntokų adventinis vakaras

Aštuntokų adventinis vakaras

  Vėlų gruodžio 14 d. vakarą mes, aštuntos klasės mokiniai, drauge su savo tėveliais ir klasės vadove Vaida Baltrušaitiene susirinkome pavakaroti ir prisiminti senąsias lietuvių adventinio vakaro tradicijas. Nors ir nuotoliniu būdu, tačiau visiems buvo gera pajusti artimą bendrystės jausmą, kurį dar labiau sustiprino gimnazijoje pagaminti adventiniai vainikėliai ir mūsų pačių sumontuotas Kalėdinis pasveikinimas brangiems tėveliams.

 Drauge virtualiuoju būdu žaidėme, būrėmės, minėme mįsles, prisiminėme tradicinius kūčių stalo valgius. Visiems gera buvo klausytis kalėdinių vaikystės prisiminimų.

 Nepajutome, kaip greitai prabėgo šiltas ir jautrus vakaras, jaukioje namų aplinkoje. Esame labai laimingi, kad šalia turime mus suprantančius ir palaikančius tėvelius. Tikime, jog žinojimas, kad esi ne vienas, turi gerų ir artimų draugų būrį, padės įveikti visas negandas ir vėl galėsime sugrįžti į normalų ritmą.

8 klasės mokinė Klaudija Tautkevičiūtė

 

Papildoma informacija