Šventinis subruzdimas pirmoje klasėje

Šventinis subruzdimas pirmoje klasėje

 Pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti visus bendram tikslui ir veiksmui. J. V. Gėtė yra pasakęs: “Kiekvieną dieną reikia pasiklausyti nors vienos dainelės, pažiūrėti gražų paveikslą ir, jeigu galima, perskaityti bent kokį vieną išmintingą posakį“. Taigi, pirmokėliai visą dieną klasėje praleido šventiškai, kalėdiškai šurmuliuodami: susipažino su senosiomis adventinio laikotarpio tradicijomis, skaičiavo kalendoriuje, kiek dar liko dienų iki švenčių, rašė sveikinimo laiškus draugams, žaidė įvairius žaidimus, dainavo kalėdines daineles. Didelį džiaugsmą patytė, kai netikėtai juos aplankė Kalėdų senelis ir Nykštukas. Kartu su pirmokais praleidę smagiai laiką jie paliko jiems didžiulę dėžę puikių dovanų! Po šventės visi buvo kupini gerų emocijų. 

 Už pagalbą ruošiant tokią nuotaikingą šventę pirmokams nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Vaidai, mokytojų padėjėjoms Nijolei, Laimai ir Linai bei savo mamytėms ir tėveliams. Linkime visiems, kad Kalėdų laukimo metas būtų pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu!

Mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija