Antrokų kalėdinė popietė

Antrokų kalėdinė popietė

 Šiandien vykusi pažintinė kultūrinė diena užbaigė integruotos savaitės „Kalėdų šurmulys“ veiklas. Rytą, kaip įprastai per adventą, pradėjome žvakių šviesoje sakydami vieni kitiems gerus žodžius, dėkodami už gerus darbus ar poelgius. Prisiminėme advento ir šv. Kalėdų papročius. Besikalbant į klasę atvyko Kalėdų Senelio pasiuntinys nykštukas, nešinas užduočių krepšiu ir stebuklingu „išmaniuoju“ kompiuteriu, kuris tiesiogiai transliavo Seneliui visas šios dienos mūsų veiklas. Smagiai pasimankštinę skubėjome į darbščiojo Nykštuko dirbtuvėles – mokėmės pinti odines, norus išpildančias apyrankes. Darbas buvo nelengvas, bet šią užduotį pavyko įveikti visiems. Padėjome, patarėme vieni kitiems, kai kurie net po dvi apyrankes nusipynė! Jei iki Kalėdų būsime geri, mandagūs, paslaugūs, nešiosime pačių pagamintas apyrankes, visi norai būtinai išsipildys.

 Nors sniego nėra, ridenome ir statėme virtualius senius besmegenius. Ši Nykštuko užduotis suteikė daugybę teigiamų emocijų – ne tik ridenome, bet ir dovanas draugų besmegeniams dovanojome, linkėjome, komentavome. Buvo labai smagu.

 Labai patiko dainuoti, deklamuoti, šokti, žaisti. Labai nustebome sulaukę Kalėdų Senelio skambučio – jis pranešė, kad įdėmiai stebėjo mūsų veiklas, fiksavo gerus darbus. Sulaukėme įvertinimo: „esame nerealūs antrokai“, todėl pas mus jau skuba kurjeris su dovanomis!

 Susėdę prie stalo džiaugėmės dovanomis, gėrėme kalėdinę arbatą, vaišinomės. Diena pilna staigmenų, įspūdžių, gerumo prabėgo labai greit. Atsisveikinome linkėdami vieni kitiems sveikų ir saugių atostogų, gražių švenčių.

 Už pagalbą organizuojant šventę esame dėkingi rūpestingiesiems tėveliams ir padėjėjai Linai, labai atsakingai vykdžiusiai Kalėdų Senelio pavedimus!

Mokytoja Virginija Ralienė

Papildoma informacija