Konstitucijos egzaminas 2020

Konstitucijos egzaminas 2020

 Lapkričio 11-ąją vyko Konstitucijos egzaminas, kurio tikslas ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą bei supažindinti mokinius su Lietuvos valstybės sandaros samprata, simboliais, veikimo mechanizmu. 

 Šioje žinių įvertinimo akcijoje, kurią jau keturioliktą kartą organizuoja LR Teisingumo ministerija, aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.  Akcijos dalyviai mielai domėjosi LR Konstitucija, studijavo atskirus skirsnius ir nuostatas. Egzamino persikėlimas į internetinę erdvę dėl Covid-19 pandemijos mokiniams nesukėlė keblumų. Jie aktyviai dalyvavo namuose ir puikiai atsakinėjo į klausimus. 

 Visi dalyviai po egzamino ekrane gavo padėką, kuria galėjo pasidalinti soc. tinkluose (feisbuke ar instagrame). 

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

 

Papildoma informacija