Sėkmė nuotoliniame konkurse „Muzika kitaip – 2020“

Sėkmė nuotoliniame konkurse „Muzika kitaip – 2020“

 

 Lapkričio 11 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinukai dalyvavo nuotoliniame respublikiniame pradinio ugdymo mokinių muzikos konkurse „Muzika kitaip-2020“, kurį organizavo Klaipėdos Martyno Mažvydo gimnazija. Konkurse galėjo atstovauti po du antrokus, trečiokus , ketvirtokus iš kiekvienos mokyklos. Mūsų pradinukai varžėsi su Vilniaus, Panevėžio, Vikaviškio, Klaipėdos, Kauno mokyklų bendraamžiais. Sėkmė lydėjo net penkis mūsų gimnazijos mokinius. Savo amžiaus kategorijose 2 kl. mok. Neringa Mažeikytė iškovojo 2-ąją vietą, 3 kl. mok. Austėja Navardauskaitė 1-ąją vietą, Jokūbas Kringelis 3-ąją vietą, 4 kl. mok. Aušra Laukšaitė 2-ąją vietą, Arijana Būziūtė 2-ąją vietą, o antrokė Gustė Sabockytė apdovanota orgnizatorių padėka.

 Nuoširdus ačiū visiems dalyviams už kantrų ir atsakingą rengimąsi konkursui nuotoliniu būdu bei tėveliams už pagalbą, bendradarbiavimą ir palaikymą.

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija