Projekto “Olimpinis mėnuo” dalyvių apdovanojimai

Projekto “Olimpinis mėnuo” dalyvių apdovanojimai

 Rugsėjo 28 d. – spalio 23 d. antrokai  dalyvavo sveikatingumo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

 Šiandien gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė  apsilankė pas antrokus, pasidžiaugė, kad  ir mokydamiesi nuotoliniu būdu atsakingai vykdėme fizinio aktyvumo užduotis ir veiklas, priėmėme siūlomus iššūkius. Direktorė įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus, Sveikatos apsaugos ministro A. Verygos ir  LTOK prezidentės D. Gudzinevičiūtės  pasirašytas padėkas  kiekvienam aktyviai veiklose dalyvavusiam  antrokui.

Mokytoja Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija