Nesutrukdė atsisveikinti...

Nesutrukdė atsisveikinti...

 Gegužės 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko neįprasta šventė - virtualus Paskutinis skambutis. 

 Šių mokslo metų pavasaris kitoks, mokslo metų pabaiga netradiciška, bet tai nesutrukdė pajusti Paskutinio skambučio jaudulio. 

 III g klasės mokiniai ir klasės vadovė Elena Vaitkuvienė stengėsi bent truputį suteikti abiturientams, jų tėveliams, mokytojams džiaugsmo, sugrąžinti į vaikystės, mokslo metų įvairias akimirkas, nes tokių daugiau gyvenime nebebus. Tiek video medžiaga, skaidrės, dainos apie mokyklą, tiek tiesiogiai ištarti gimnazijos direktorės Irenos Jankevičienės, tėvelių, pirmosios mokytojos Mildos Grinevičienės, pirmokų atstovės Gustės, III gimnazinės klasės mokinių žodžiai ne vienam abiturientui (ir ne tik jam) leido pajusti šventinę nuotaiką, prisiminti gražiausius išgyvenimus. 

 Nors iš pradžių visi abejojom tokio renginio prasmingumu, bet pamatėme, kad ir virtuali šventė gali būti graži.

III g kl. mokinė Bernadeta Balšaitytė

 

Papildoma informacija